Astropay Nedir?

Ön ödeme ile kişilerin sahip olabileceği bir kart olan Astropay bir kredi kartıdır. Diğer kredi kartlarına göre farkı önceden ödemesinin yapılmasıdır. 16 haneli pin kodundan oluşan Astropay içerisinde Euro bakiyesi bulunan sanal bir karttır. Standart kart bakiyeleri 10, 20, 50, 100, 150 ve 250 tek kart bakiyesi olarak satışa sunulmaktadır. Tek kullanımlık ola Astropay kartın bakiyesinin girilmesine gerek kalmadan yalnızca 16 hanelik tek kullanımlık kodu girilerek işlem yapılabilmektedir.

Astropay Nerelerde ve Neden Tercih Ediliyor?

Günümüzde pek çok alışveriş sitesinde ve bahis sitelerinde ödeme yöntemi olarak kullanılmaktadır. Komisyon farkının az olması ve Dolar para birimi baz alınarak verilmesi insanların karta olan ilgisini her geçen gün arttırmaktadır.

Astropay sadece ödeme yapılan miktarı içerisinde barındırmaktadır, kişinin kart bilgileri çalınmış olsa dahi kesinlikle 3. Kişiler tarafından kullanılamamaktadır. Astropay kart dünyanın her yerinde e- ticaret yapılan sitelerde, oyun sitelerinde, sanal alışveriş yapılan sitelerde ve eğlence sitelerinde kullanılmaktadır. Ön ödemeli bir sistem olduğu için kullanıcılara güvenli bir alışveriş imkanı sunmaktadır. Alışverişlerin hızlı, güvenilir ve basit yollarla yapılmasını sağlayan Astropay kart ile kimlik bilgilerine, kredi kartı ve banka kartı bilgilerine ihtiyaç olmadan alışveriş olanağı sunmaktadır.

Astropay Kart Kullanım Süresi Nedir?

Astropay kartlarının 1 yıl kullanım süreleri bulunmaktadır. 3 defa hatalı girildiğinde kart bloke olmaktadır. Genelde bloke edilen kartlar aşırı deneme yapılan ve güvenlik işlemlerinde takılan kartlar bloke edilmektedir. Fakat kullanıcılar bu tarz durumlarla çok nadir olarak karşılaşmaktadırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir