Astropay Satın Al

Astropay satın al kartı satın almak için sitemizde bulunan Satın Al butonuna tıklayıp, size uygun paketi seçip, müşteri temsilcilerimizle iletişim sağlamanız yeterlidir. Sizlere verdikleri hesap numarasına, dilediğiniz bir ödeme yöntemi ile ödeme gerçekleştirdiğinizde işleminiz tamamlanacak ve dakikalar içerisinde astropay satın al kartınızı kullanabileceksiniz. Bu kadar kısa sürede kullanmak büyük avantaj ama ‘’nasıl?’’ diyorsanız; siz ödeme işlemini gerçekleştirdikten sonra kontrol sağlanacak ve ödeme işlemini tamamladığınız onaylandığında müşteri temsilcimiz size 16 haneli PIN kodundan oluşan kartınızın numarasını teslim edecektir.

astropay satın al

Astropay Kart Güvenilir Mi?

Astropay güvenilir mi? Biliyoruz, birçoğunuz bu sorunun cevabını fazlasıyla merak ediyor. Astropay Kart, kullanım sırasında kişisel bilgilerinizin paylaşılmasına ihtiyaç duymadan, tek kullanımlık olarak oluşturulan ön ödemeli kart numarası sistemiyle çalışmaktadır. Bu nedenle kartınızın bilgilerinin istenmeyen kişiler tarafından kopyalanması veya size ait kişisel bilgilerin farklı kişilerin eline geçerek farklı amaçlarla kullanılmasının önüne geçilebilir.

Astropay Kart kullandığınız takdirde birçok oyun sitesi ve bahis sitesinin yanı sıra anlaşmalı olunan tüm internet sitelerinde güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Astropay satın al . Anında ödemenizi gerçekleştirebilir, basit ve hızlı bir satın alım yapabilirsiniz. Ödemeniz sonrasında devre dışı kalan kart numaranız sayesinde. Acaba kartımı kopyaladılar mı gibi sorunların önüne geçebilirsiniz.

Astropay Fiyatları

Astropay fiyatları dolar üzerinden işlemesinden kaynaklı olarak devamlı değişmektedir. Bazen alacağınız kartın bakiyesine göre sitemizde yer alan fiyatlandırma tablosundan astropay satın al yüksek ya da ucuza satılabilmektedir. Bu gibi durumlarda güncel fiyatı öğrenebilmek için canlı destek ekibimizle irtibata geçebilir ve ihtiyacınız olan kartı söyleyerek fiyat alabilirsiniz. Piyasada bulunan en uygun Astropay fiyatlarını sizlere sunmaya çalışan ekibimiz, resmi bayi olmanın avantajı sayesinde güvenilir alışveriş yapma fırsatı da sunuyor.

astropay satın al aracılığıyla satın alacağınız tüm kartlar sizlere internet alışverişlerinizde kimliğinizi gizlemenin yanı sıra hızlı ve basit bir alışveriş keyfi yaşatıyor. SSL sertifikasına sahip olan , kart alış işlemleriniz sırasında ihtiyacınız olan güveni sağlayabilmek için tüm gereklilikleri sağlıyor . Canlı destek, kurumsal kimlik ve SSL sertifikası ile sizlere hizmet sunuyor.

Ucuz ve Güvenilir Kart Alımı

Türkiye içerisinde ön ödemeli kart satışı gerçekleştiren birçok firmaya göre daha uygun ve ucuz kart ile astropay satın al satışı yapabilmek için komisyon oranlarımızı minimum seviyede tutuyoruz. Resmi bayiliğimiz sayesinde en uygun fiyattan astropay satın al . Alan firmamız bu avantajı sayesinde sizlere çok daha uygun fiyata kart satışı gerçekleştirmeyi başarıyor. Sizde hemen Whatsapp hattımız ya da canlı destek hattımıza bağlanabilir ve ihtiyacınız olan kart bakiyesini belirleyerek satın alımı gerçekleştirebilirsiniz.

Güncel kur fiyatlarını resmi olarak merkez bankası web sitesinden takip edebilirsiniz. Müşterilerimize en uygun fiyatları sunmak bizim için çok önemli.

Astropay Kart Nasıl Kullanılır?

Elektronik ön ödemeli sistemine sahip olduktan sonra, kullanım aşamasında herhangi bir güçlük ile karşılaşmanız mümkün değildir. Sistemi destekleyen online mağazaya giriş yaptığınızda, ödeme seçenekleri arasında ön ödemeli kart yazısını göreceksiniz. Bu bölümü tercih ederek sizlere bayii tarafından teslim edilen pin kodunu yani güvenlik kodunu girdiğinizde, ödeme miktarını görerek onay verdiğinizde, işleminiz bitmiş olacaktır. Kredi kartlarında ya da banka kartlarında geçerli olan onay SMS’i ya da benzeri bir özellik, bu sistemde bulunmamaktadır. Onay verdiğiniz andan itibaren, işlem bitmiş, kartınız sistemde görülmüş ve harcamadan sonra iptal olmuş olacaktır.

Ancak almış olduğunuz kart miktarı ile harcadığınız para arasında fark bulunması durumunda yani kartınızın içerisinde para kalması durumunda, bu kartı yeniden kullanma şansı size tanınmayacaktır. Böyle bir durum ile karşılaşır iseniz, yapacağınız işlem, ön ödemeli kart bozdurma işlemi olacaktır. Bu işlemi yapabileceğiniz birim hiç şüphesiz ki, kartı satın aldığınız, Türkiye’de elektronik kart satışları konusunda ve satış sonrası hizmetler de karşımızda duran yetkili temsilciler olacaktır.

Günümüzde online mağazalardan yapılan alışverişlerde, kredi kartı, banka kartı ya da banka havalesi veya EFT seçeneğinin kullanıldığı görülmektedir. Ancak bu sistemleri kullanarak online mağazalardan alışveriş yapanlar, kart ya da hesap bilgilerinin ele geçirilmesi endişesi ile hareket etmekte ve güvenli ödeme aracı arayışına girişmektedir. Bu ihtiyaçtan hareket ile ortaya çıkan elektronik ön ödemeli sistem, tamamen güvenlik ilkesi üzerine kurulmuş bir sistemdir. Ön yükleme bedeli ile kartın kendisi satın alınmakta, kullanım aşamasında pin kodu olarak ifade edilen güvenlik kodu devreye girmekte ve kart kullanıldıktan sonra, sistem otomatik olarak pin kodunu yani kartın kendisini iptal etmektedir. Güvenli ödeme seçeneğine ulaşmak için yapılması gereken sadece işlemini gerçekleştirmektir.

Astropay