Astropay nedir ?, internet ortamında güvenle alışveriş yapmanıza olanak sağlayan bir tür sanal para birimidir. Astropay sayesinde hiçbir şekilde iz bırakmadan, kişisel bilgilerinizi başkasıyla paylaşmadan, ödeme yapacağınız sitelere, kişilere de kendi bilgilerinizi vermeden işlem yapmanızı sağlayan bir internet teknolojisidir. Astropay sayesinde bir tür sanal kart kullanmış olacaksınız ve içindeki bakiyenizin yettiği kadarıyla istediğiniz tüm internet sitelerinden alışveriş yapabileceksiniz. Astropay son yıllarda dünya genelinde oldukça popüler hale gelen bir tür modern ödeme teknolojisidir diyebiliriz bu anlamda.

Astropay Nedir ?

Astropay sayesinde üçüncü taraf kişilerle kişisel bilgilerinizi, adınızı, soyadınızı, kart bilgilerinizi, adresinizi hiçbir şekilde paylaşmadan güvenle ödeme yapabiliyorsunuz. Astropay kart numarası ve size ilettiği şifresi sayesinde isterseniz tek kullanımlık isterseniz de birkaç kere farklı kullanımda işlem yapmanıza olanak sağlıyor. Tek kullanımlık özelliği sayesinde de Astropay paranızı aktardıktan sonra ödemenizin ardından güvenli bir şekilde bilgileriniz imha edilmiş oluyor. Çünkü tek kullanımdan sonra içinde hiçbir şekilde hırsızlığa veya çalınmaya karşı bir para kalmamış olacaktır.

Güvenli Ödeme Yöntemi

Astropay’yı güvenle alıp bakiye dolduracak ve harcama yapabileceğiniz çeşitli siteler bulunur. Türkiye’de de en önde gelen sitelerin başında, hem resmi bayi statüsüyle hem de güvenilir hizmetiyle birlikte hizmet veren firmamız Astropay gelmektedir. Sizlere 7/24 hizmet veren profesyonel ekibimiz sayesinde istediğiniz zaman bizimle iletişime geçerek Astropay hakkında bilgi alabilir, kendinize bir kart açtırabilir ve ödeme yöntemlerini hızlıca geçebilirsiniz.

Dünya genelinde milyonlarca insan tarafından kullanılan bu elektronik para tüm işlemlerinizi kolaylaştıracaktır. Sizlere verdiğimiz 16 haneli barkod koduyla birlikte internet ortamının her köşesinde harcama yapablirsiniz. Elektronik ticaret üzerine hizmet veren tüm sitelerden alışveriş yapabilir, online oyunlarda alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca yine tam olarak güvenemediğiniz sitelere ödeme yapma konusunda çekimser kalıyorsanız Astropay kesinlikle doğru adres olacaktır. Çünkü Astropay teknolojisi sayesinde ödeme yaptığınız hiçbir sitede kişisel bilgileriniz ve şifreleriniz yer almayacaktır. Bu sayede bu internet sitesinden daha sonra sorun yaşansa dahi size ulaşılabilecek herhangi bir zarar olmayacaktır.

Binlerce Kullanım Noktası

Astropay tam da bu güvenlik zaafiyetini kapatma amacıyla ortaya çıkmıştır ve giderek alt yapısını güçlendirmektedir. Astropay internet sitemizdeki bölümlerden bizimle iletişime geçerek hızlıca doldurabilir, Dolar bazlı ödeme yaparak istediğiniz miktara sahip olabilirsiniz. 10 Dolar, 20 Dolar, 30 Dolar, 50 Dolar, 100 Dolar ve 1000 Dolar kadar tüm ödeme yöntemlerini kullanabilirsiniz. İstediğiniz miktarda ödeme yaptıktan sonra birkaç dakika içinde kartınızı kullanmaya başlayabilir ve tüm internet sitelerinden rahatlıkla harcama yapabilirsiniz.

Ayrıca yine Astropay içerisinde kalan paranız varsa ve fazla geldiğini düşünüyorsanız internet sitemiz astropaykarttr.com aracılığı ile hesabınızda kalan paranızı rahatlıkla bozdurabilirsiniz. Astropay bozdurma işlemleriyle birlikte bunu gerçekleştirebilir ve Astropay kalan miktarın tamamını tekrardan kendi hesabınıza alabilirsiniz.

Hepsi ve daha fazlası için Türkiye’nin Güvenilir Astropay adresinde sizleri bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir