Astropay Kart Bozum

Astropay kart bozum işlemi kartınızın içerisinde miktarı, müşteri temsilcimize banka hesabı numara bilgilerinizi vermeniz doğrultusunda bir kaç dakika içerisinde , banka hesabınıza nakit olarak çekim yapmak demektir. Astropay kart bozum işlemine örnek vermek gerekirse: ihtiyacınız doğrultusunda güvenli bir alışveriş yaptınız ve 300$ dolarlık bir kartınız var ama alacağınız ürün 100$. Kalan 200$ bakiyenizi bozdurup nakit olarak banka hesabınıza bir kaç dakikada  çekme imkanınız vardır. Astropay kart bozum işlemi yapılmaz ise 1 yıl içerisinde istediğiniz şekilde harcama yapabilirsiniz.

astropay kart bozum

Astropay Kartınız ki Kalan Bakiyenizi Bozum işlemi

Alışverişinizi sorunsuz şekilde tamamladıktan sonra dilerseniz kalan bakiyenizi güncel kur üzerinden astropay kart bozum işlemi yapabilirsiniz. Astropay Kart Bozdurma talebinde bulunmak oldukça kolay. Astropay kart bozum işlemi için  müşteri temsilcilerimize canlı destek hattı üzerinden ya da firma whatsapp bilgilerimizden ulaşarak, kartınızın bozum işlemini bildirmeniz yeterli olacaktır. Müşteri temsilcimiz güvenlik bilgilerinizi doğruladığında, sizlerin bozum yapmak istediğiniz miktarı dakikalar içerisinde vermiş olduğunuz banka hesabınıza aktaracaktır.

Astropay Kart Bozum Gerekenler

Alışverişinizi işleminizi tamamladıktan sonra kalan astropay kart bozum işlemi yapmak isterseniz yapmanız gereken sadece bizlere whatsapp veya canlı destek hattımızdan ulaşarak bozum yapmak istediğinizi ve istediğiniz miktarı belirtmenizdir. Bu avantajlı yönüyle kredi ve banka kartlarından ayrılan ön ödemeli kart olan Astropay kart bozum sizlere güvenli ve rahat bir alışveriş imkanı sunmayı her zaman amaçlamaktadır.

Resmi Reseller Güncel Fiyat Garantisi

Astropay bozum güncel dolar kuru üzerinden satın alımlarınızı yapabileceğiniz Astropay satın al ile istediğiniz zaman satın alabilirsiniz. Taklit sitelerden veya reklamlardaki web sitelerden alışveriş yapmamanız güvenliğiniz açısından iyi bir karar olur. Bizler, sizlere en kaliteli ve en iyi hizmeti sunmak için uzun yıllık tecrübemiz ve Güvenle yanınızdayız. Müşteri memnuniyetini esas alan firmamızdan Astropay kartı satın almak için sitemiz üzerinden Astropay Satın Al butonuna tıklayınız. Bizler güncel kur üzerinden sizlere en uygun fiyat garantisi veriyoruz!

  • Bizlere her zaman canlı destek ya da Whatsapp iletişim numaralarımızdan ulaşın.
  • Bozum yapılcak kartın miktarını ve kart bilgisini bize iletin.
  • Gerekli olan güvenlik prosedürlerini kısa sürede tamamlayın.(Hesap ve isim bilgileriniz.)
  • Sadece dakikalar içerisinde astropay bozum istediğiniz miktar belirtmiş olduğunuz banka hesap numaranızda olacaktır.
  • Komisyon ve kesinti olmadan güvenli ve resmi reseller ile alışveriş için doğru yerdesiniz.

Sizlere iyi alışverişler dileriz!

Astropay Kart Nedir?

Astropay kart, internette kullanılan yüksek güvenlikle tasarlanmış ön ödemeli sanal bir karttır. Hızlı ve Güvenilir kullanıma ek olarak, güvenliğinizi belirlemek de sizin tercihinizdir. Astropay kartın 16 basamaklı bir pin kodu  ve 4 haneli güvenlik kodu ve son kullanım tarihi vardır. Bu tek kullanımlık kodla,  saniyeler içerisinde sanal alışverişini ödeyebilirsiniz. Astropay ön ödemeli bir sanal kart olarak içerisinde mevcut olan bakiyesi bittikten sonra geçerliliğini yitirir. Dolayısıyla, başkası tarafından kullanılma riskini taşımaz. Banka ve kredi kartı ödemelerinizdeki gibi kişisel bilgilerinizi alışveriş siteleri ile paylaşmanız gerekmez. Astropay bu nedenle kişisel bilgilerinizin üçüncü taraflar tarafından kullanılması riskini tamamen ortadan kaldırır.

Astropay Kart Nasıl Kullanılır?

Elektronik ön ödemeli sistemine sahip olduktan sonra, kullanım aşamasında herhangi bir güçlük ile karşılaşmanız mümkün değildir. Sistemi destekleyen online mağazaya giriş yaptığınızda, ödeme seçenekleri arasında ön ödemeli kart yazısını göreceksiniz. Bu bölümü tercih ederek sizlere bayii tarafından teslim edilen pin kodunu yani güvenlik kodunu girdiğinizde, ödeme miktarını görerek onay verdiğinizde, işleminiz bitmiş olacaktır. Kredi kartlarında ya da banka kartlarında geçerli olan onay SMS’i ya da benzeri bir özellik, bu sistemde bulunmamaktadır. Onay verdiğiniz andan itibaren, işlem bitmiş, kartınız sistemde görülmüş ve harcamadan sonra iptal olmuş olacaktır.

Ancak almış olduğunuz kart miktarı ile harcadığınız para arasında fark bulunması durumunda yani kartınızın içerisinde para kalması durumunda, bu kartı yeniden kullanma şansı size tanınmayacaktır. Böyle bir durum ile karşılaşır iseniz, yapacağınız işlem, ön ödemeli kart bozdurma işlemi olacaktır. Bu işlemi yapabileceğiniz birim hiç şüphesiz ki, kartı satın aldığınız, Türkiye’de elektronik kart satışları konusunda ve satış sonrası hizmetler de karşımızda duran yetkili temsilciler olacaktır.

Günümüzde online mağazalardan yapılan alışverişlerde, kredi kartı, banka kartı ya da banka havalesi veya EFT seçeneğinin kullanıldığı görülmektedir. Ancak bu sistemleri kullanarak online mağazalardan alışveriş yapanlar, kart ya da hesap bilgilerinin ele geçirilmesi endişesi ile hareket etmekte ve güvenli ödeme aracı arayışına girişmektedir. Bu ihtiyaçtan hareket ile ortaya çıkan elektronik ön ödemeli sistem, tamamen güvenlik ilkesi üzerine kurulmuş bir sistemdir. Ön yükleme bedeli ile kartın kendisi satın alınmakta, kullanım aşamasında pin kodu olarak ifade edilen güvenlik kodu devreye girmekte ve kart kullanıldıktan sonra, sistem otomatik olarak pin kodunu yani kartın kendisini iptal etmektedir. Güvenli ödeme seçeneğine ulaşmak için yapılması gereken sadece işlemini gerçekleştirmektir.

E devlet Astropay