Astropay Ön Ödemeli Kart Tipidir

Astropay ön ödemeli bir kart olup, internet üzerinden sorunsuz bir şekilde alışveriş yapmanızı sağlar. Kredi kartı bilgilerinin çalınmasından endişe edildiğinden pek çok kişi ön ödemeli kartları internet alışverişinde kullanmaktadırlar.

Kart Yalnızca Bir Kez Kullanılabilir

Kişiye Epin numarası verilir, bu numara alfanumerik 12 veya 16 haneden oluşan bir numaradır. Bu numara ile internette bir kez işlem yapabilirsiniz, bir kez daha kullanılamayacağından dolayı çok güvenilirdir.

Güvenle Alışveriş İçin Farklı Bir Alternatifiniz Var

Günümüzde internetten alışveriş normal alışveriş seçeneklerine göre daha ucuzdur ve daha kolaydır. Üstelik avantajları da vardır. Bir mağazadan bir ayakkabı aldığınızı düşünelim, mağazada deneyerek aldığınız için değiştirme işlemi yapmayan mağaza aynı ürünü internetten aldığınızda görmeden aldığınız için değiştirme işlemi uyguluyor, üstelik internetten alındığında ekstra indirim kampanyası yapıyor. Bunun yanı sıra alışveriş yapılan site üye olduğunuzda ekstra bonus veriyor, belirli alışveriş tutarının üstüne de hediye çeki sunuyor.

Durum böyle olunca internetten alışveriş daha cazip hale gelmektedir. Ancak güvenlik sorunlarının olması internetten alışveriş için bir dezavantajdır. Özellikle 3D özelliğinin olmaması durumunda güvenlik açıkları olduğunu düşünebilirsiniz. Bu durumda astropay denilen ön ödemeli bir kart size güven içinde alışveriş yapma seçeneği sunar. Astropay belirttiğiniz limit dahilinde alışveriş yapma imkanı sunar, yapacağınız alışveriş tutarını kartınıza yükler ve de alışverişinizi yaparsınız böylelikle fazla ödeme yapılmış mıdır endişesi taşımazsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir